menu

Studentský pokoj

Prostorný pokoj s dekoracemi vláčků si malý chlapec (7)  přál změnit na pokoj pro „velkého kluka“. Byť je chlapci teprve 7 let, měl jasnou představu o svém pokoji. „V pokoji chci Tower bridge a hodně místa na Lego. A nechci dětské závěsy…“ vyjádřil se hoch rozhodně.

Původní stav pokojíku

 

 

 

Do interiéru jsme tedy zvolili velkou tapetu na míru s motivem starého Londýna a protilehlou stěnu jsme nechali vymalovat jako modravé nebe s mráčky.

Návrhy interiérůNávrh interiéru je barevně vyveden v barvě bílé, šedé, modro-zelené a žluté. Není tedy problém kdykoli v budoucnu přidat dekoraci v jakékoliv barvě.

Díky prostoru v pokoji jsme mohli umístit do interiéru velkou postel, kterou na míru vyrobil truhlář. Součástí postele je i praktický peřiňák, který pojme až 2 sady peřin. Další hranu postele pak tvoří odkládací polička, na kterou jsme postavili lampičku vhodnou pro čtení ve žluté barvě. Současně s postelí jsme nechali vyrobit i prostornou vestavnou skříň v barvě buku a v kombinaci s „vodově“ modrým lakobelem.

Jako úschovnu Lega jsme vymysleli atypicky velký úložný prostor pod postelí, který půjde snadno přeměnit na výsuvnou postel, až (jestli) chlapec Legu odroste.

Návrhy interiérůJelikož si chlapec převážně hraje na zemi, byl měkoučký koberec naprostou nutností, na které rodina nechtěla šetřit. Světlounce šedá barva koberce s jemnými odlesky dodala pokoji zajímavý nádech.

Chlapec trénuje bojové sporty, proto bylo jeho velkým přáním umístit v pokoji i boxovací pytel.

 

 

 

 

 

 

0 Comments