menu

Ložnice v duchu přírody

aneb i malá ložnice může působit harmonicky

Velký pokoj, který původně sloužil jako ložnice, přenechali rodiče své dospívající ratolesti, a sami se přesunuli do menšího.

Návrhy interiérůS přechodem do menší místnosti pak bylo třeba se uskrovnit s místem a ložnici orientovanou na západní stranu nově zařídit. Rodina má velmi kladný vztah k přírodě a tedy i ložnice měla být vyvedena v přírodních, uklidňujících barvách. Měla se stát především místem odpočinku po náročném dni.

Jelikož do ložnice není vhodné umisťovat Návrhy interiérůvelkého množství nábytku, navrhla designérka vestavnou skříň s co největším úložným prostorem. Tato skříň pojme nejen veškeré šatstvo rodičů, ale i další sadu peřin, ložního prádla a jiných potřebných, byť neskladných věcí v domácnosti.

Z důvodů zachování vzdušného interiéru, je skříň vyvedena v bílé barvě, a prostor opticky zvětšuje velkoplošné zrcadlo umístěné ve dveřích skříně.

 

Ložnici vévodí přírodní tóny a přírodní materiály.

Nepřehlédnutelná, byť velmi decentní tapeta, byla původně plánována pouze na jednu stěnu. Investorům se ale tak zalíbila, že jsme ji nakonec použili na všechny stěny.

Masivní bukovou postel ze specializovaného spánkového studia, upravovanou do nadstandartního rozměru 200x200cm, jsme nechali truhlářem doplnit ještě o poličku, komodu a noční stolky. Do poličky jsme nechali zafrézovat LED pásek, který se ovládá vprostřed poličky a je vynikající na čtení. Nočnímu stolku pak z jedné strany vévodí krásná květina v květináče ze sysalu, z druhé pak sysalové koule.

Návrhy interiérů

Měkoučký koberec jsme barevně sladili se závěsy a běhounem na postel.

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Pečlivě vybraný závěs a běhoun svou strukturou připomíná kúru stromu, závěsy pak v interiér výborně zastíní.

Jako třešinka na dortu tentokrát zapůsobilo stropní svítidlo ve tvaru mraku.

Na svítidlo do interiéru bylo sice třeba 2 měsíce čekat a také si trochu víc připlatit, ale usínat a probouzet se s pohledem na mráček nakonec investoři velmi ocenili.

0 Comments