menu

Duhový pokojík

návrh interiéru pro malou slečnu

 

duhový pokojík - malé na webDo nádherného pokoje plného slunce o celkové rozloze 20 m2, si malá princezna přála umístit především duhu. Ta byla nejen základním požadavkem, ale také se stala červenou nití celého návrhu interiéru pokojíku.

Celý návrh měl být především
pojat tak, aby pokoj mohl pouze
s drobnými obměnami sloužit nejen
pro předškolní věk, ale v podstatě i
po celé dospívání.

V prostorném pokoji pro předškolačku jsem umístila velkou vestavnou zrcadlovou skříň, která pojme veškeré oblečení, hračky, hry, později i školní pomůcky. Díky dostatku místa může mít malá obyvatelka velkou postel s úložným prostorem, na které se pohodlně vyspí i 2 osoby. Pokojíčku pak vévodí na míru dělaná duha, kterou jsem navrhla a nechala vyrobit ze sololitu.

 

Duhu jsem zvolila v “dívčích” barvách. Za duhou jsou pak schované malé poličky a v čelní části duhy osvětlení pro čtení.

Největší “vychytávkou” interiéru je ale bezesporu barevný LED pásek za duhou, který může měnit barvy nebo blikat. Do prostoru polic jsem pak umístila MP3 přehrávač.

duhový pokojík - malé na web_5duhový pokojík - malé na web_2

 

 

 

 

V pubertě, až slečnu “dívčí” barvy omrzí, pak může zadní stěnu třeba přemalovat a duhu klidně polepit plakáty oblíbené kapely.”

 

Spojení barevné duhy a hudby umožňuje nevšední zážitky malé tanečnici, která se zároveň může pozorovat v zrcadle.

 

 

 

 

Spolu s přehozem přes postel a závěsy z téže materiálu působí pokoj jako zalitý sluncem, plný energie a dobré nálady.

Návrhy interiéru

Malá obyvatelka byla z realizace opravdu nadšená – a právem! Kdo se také může doma pochlubit opravdovou diskotékou?

 

Chcete také domů něco naprosto origiálního? Obraťte se na nás a nechte se překvapit našimi nápady v oblasti návrhu interiérů!

 


duhový pokojík - malé na web_60 Comments